+420 495 865 435

O nás

Praktický lékař musí být spolehlivý, pečlivý a přesný. Jakkoli jsou ale tato kritéria přiměřená, někdy není snadné najít okamžitě někoho, kdo by všechna z nich splňoval. MUDr. Miroslava Středová je praktickou lékařkou ordinující v Hradci Králové, která má dlouhé praktické zkušenosti a široký přehled v oblasti lékařství, jenž jí umožňuje pokaždé sáhnout po tom nejlepším řešení.

Služby, které v naší ordinaci nabízíme, sahají od důkladné prevence až po účinnou, moderní léčbu. K přesnému stanovení diagnózy nám v ordinaci kromě dlouhodobých zkušeností pomáhá také možnost vyšetření CRP. Ordinace krom toho poskytuje měření krevního tlaku, vyšetření EKG, stanovení glykémie v krvi nebo kompletní předoperační vyšetření. Vydáváme různá lékařská potvrzení, neschopenky či návrhy na lázeňskou péči. V rámci prevence se staráme o všechna povinná i nepovinná očkování, provádíme vyšetření stolice na okultní krvácení a některá laboratorní vyšetření.

V rámci lékařské péče klademe výrazný důraz na pečlivou prevenci, protože víme, jak důležitá je pro včasné odhalení některých závažných chorob. Každý pacient má na kompletní preventivní prohlídku právo jednou za dva roky a my svým pacientům vřele doporučujeme tyto intervaly dodržovat. Součástí preventivní péče jsou také povinná a některá nepovinná očkování (např. při vycestování do zahraničí).

Naším cílem je přistupovat ke každému pacientovi individuálně a vytvořit pro něj příjemné a vstřícné prostředí. Chceme, aby každý náš pacient věděl, že se stoprocentně může spolehnout na přesnost našich diagnóz a že nám může důvěřovat s volbou té nejvhodnější léčby. Zároveň nám záleží na tom, abychom všechny své pacienty dostatečně podrobně informovali jak o jejich zdravotním stavu, tak o možných alternativách léčby a pokud možno jim umožnili dělat o způsobu léčby zodpovědná rozhodnutí tam, kde je to možné. Záleží nám na tom, abychom si s pacientem utvořili vzájemně otevřený vztah založený na důvěře. Mnoho našich pacientů si toho na nás cení – snad se do jejich řady zapojíte i Vy.

Ordinační hodiny:

Pondělí 7:00 – 12:00 12:45 – 14:00

objednaní

Úterý 7:00 – 12:15  —
Středa 10:00 – 12:00 12:45 – 18:00

objednaní

Čtvrtek 7:00 – 12:00 12:45 – 14:00

objednaní

Pátek 7:00 – 12:00  —

Smluvní pojišťovny:                          

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)