+420 495 865 435

Naše kompletní služby

Preventivní prohlídky

Na provedení všeobecné preventivní prohlídky má každý pacient nárok co dva roky. Vřele doporučujeme tento interval dodržovat a pravidelné prohlídky nepodceňovat, protože víme dobře, jak velmi nápomocné mohou být při diagnostice některých potenciálně závažných chorob. Součásti preventivní prohlídky jsou pevně stanoveny vyhláškou Ministerstva zdravotnictví, kterou velmi důsledně ctíme. Mezi tyto součásti patří doplnění anamnézy, kontrola provedených očkování, měření krevního tlaku a některá další vyšetření podle věku pacienta. Všechna vyšetření jsou zaměřena na co možná nejvčasnější odhalení některých potenciálně závažných chorob. Dbáme na tom, aby byly prohlídky důsledné a pečlivé a abyste s nimi byli maximálně spokojeni.

Očkování

V naší ordinaci provádíme pravidelná očkování (tetanus) i očkování nadstandardní. Přitom si vždy dáváme pečlivě záležet na tom, abychom pacienta o všech možných alternativách očkování informovali a poskytli mu možnost zvolit si je s ohledem na všechny důsledky. Mezi očkování, která dospělým nabízíme, patří např. očkování proti žloutence A a B, klíšťové encefalitidě, meningitidě apod.

Léčebná péče

Naše zkušenosti nám umožňují přistupovat k léčebné péči důsledně a se schopností rozeznat nejen běžné, ale i méně typické příznaky všemožných chorob. Přímo v ordinaci máme k dispozici některé moderní diagnostické nástroje, jakým je např. vyšetření CRP, které umožňuje přímo v ordinaci zjistit hladinu C-reaktivního proteinu v krvi a určit tak, zda je choroba bakteriální nebo virové povahy.

  • Návštěvní služby

V případě potřeby může lékař dojet do domácího prostředí za pacientem.

Další služby

V případě potřeby vystavujeme svým pacientům dokumenty různého druhu, např. posouzení o zdravotní způsobilosti pro sportovní činnost, řízení motorových vozidel nebo zbrojní průkaz, dále neschopenky, návrhy na lázeňskou péči, potravinářské průkazy apod.